Змова з метою знищення Дональда Трампа в самому розпалі. Стрілянина на мітингу в Пенсільванії, вбивство одного з учасників і масштабна дезінформаційна кампанія «BlueAnon» стали лише прелюдією до майбутнього нападу
*оригінальну статтю Shooting is Only the Start of a Broader Plot Against Donald Trump було опубліковано 10.08.2024 року
Як повідомлялося в наших попередніх матеріалах, замах на Дональда Трампа виявився нерозривно пов’язаним із діяльністю антикультистів. Ці організації не тільки ініціювали кампанію розпалювання ненависті, тавруючи Трампа як лідера «культу» і розпалюючи агресію проти нього та його прихильників, а й застосували до стрілка метод маніпуляції, відомий як «пазлове кодування». Цей метод детально розглядається в документальному фільмі «ВПЛИВ» (The IMPACT), який показує, як подібні тактики використовували для організації стрілянини в школах, навмисно створюючи хаос і насильство в суспільстві.
Одразу ж після замаху значного поширення набуло зображення, на якому відображено ймовірну траєкторію кулі, що нібито не влучила в голову Дональда Трампа лише через різкий поворот голови. Однак ця модель є не результатом експертного аналізу траєкторії кулі, а всього лише чиєюсь спекуляцією на тему, яка не відповідає таймінгу пострілу. Ретельний аналіз інциденту зі стріляниною на мітингу Дональда Трампа в Пенсільванії 13 липня 2024 року дає змогу дійти висновку, що метою стрілка було не вбивство колишнього (на той момент) президента, а вбивство його прихильників. Нападник зосередився на людях, які стояли за Трампом, і продовжував стріляти навіть після того, як Трамп зник з поля зору. Докази вказують на те, що стрілок діяв за заздалегідь продуманим планом, спрямованим на вбивство учасників мітингу. У цьому плані куля, що влучила у вухо Дональда Трампа, була ненавмисною випадковістю.
Стрілянина на мітингу була частиною ширшої стратегії антикультистів, спрямованої на дискредитацію та підрив політичної кар’єри Дональда Трампа. Важливо зазначити, що метою не було вбивство Трампа, оскільки його смерть могла дати Республіканській партії значну перевагу на майбутніх виборах. Новий, незаперечний кандидат від республіканців мав би більші шанси на перемогу, оскільки протилежна сторона не мала б часу на розробку контрстратегії. Тому організатори цієї провокації були зацікавлені в тому, щоб Трамп залишився живий, але втратив довіру, щоб його було дискредитовано та принижено в очах виборців.
Якби метою стрілка справді було вбивство Дональда Трампа, то домогтися цього з відстані в 150 ярдів (біля 137 метрів) було б відносно легко навіть для недосвідченого стрілка. «На відстані 200 ярдів будь-хто, хто навчений стрільбі з гвинтівки, може багаторазово вистрілити по м’ячу для гольфу, а досвідчений снайпер знає, що це легкий постріл у голову, удар по м’ячу для гольфу, навіть із залізним прицілом», — сказав про стрілянину колишній снайпер «морських котиків» Брендон Вебб у своєму «звіті після бою».
Кулі продовжували летіти повз Трампа в його виборців, які сиділи за ним. З правильно налаштованою зброєю, оснащеною відповідною оптикою й калібруванням, навіть людина без досвіду стрільби навряд чи промахнеться на відстані 150 ярдів. Це просте завдання, на відміну, наприклад, від стрільби на 300 ярдів, яка вимагає певних навичок. Вочевидь, завданням стрілка було вистрілити за траєкторією, близькою до Трампа, але влучити не в нього, а в його виборців. Постріл, що зачепив вухо Трампа, був промахом, який свідчить про недосвідченість стрілка; це лише підкреслює, що куля мала проходити максимально близько до Трампа, але його різкі рухи якраз і призвели до того, що його зачепило. Розуміючи, що траєкторію кулі потім будуть детально вивчати, стріляли максимально близько до Трампа, для того щоб у нього була можливість роздмухати інформацію про те, що замах був на нього, і згодом прив’язати цей факт до кампанії дезінформації про те, що він сам інсценував замах на себе, тобто його підставляли від самого початку.
Одночасно зі стріляниною було запущено масовану кампанію дезінформації в інформаційному полі. Метою цієї кампанії було поширення тверджень про те, що інцидент був «інсценуванням», організованим для підвищення електоральних шансів Дональда Трампа. Протягом кількох годин після стрілянини в Пенсільванії слово «інсценування» посіло четверте місце в пошукових запитах в Google, і лише після ішли запити «Трамп» та «Секретна служба». Хештеги #fakeassassination та #stagedshooting стали найпопулярнішими в соціальних мережах, поряд із фотографіями Трампа, який сміється, й усміхнених агентів його охорони.
Ізраїльська технологічна компанія Cyabra встановила, що зображення усміхненого Дональда Трампа було створено за допомогою штучного інтелекту за кілька митей після нападу й швидко поширилося соціальними мережами. Компанія також виявила, що соціальні боти активно просували хибні твердження на таких платформах, як X, TikTok, Facebook та Instagram. Cyabra повідомила, що 45 % акаунтів, які використовували хештеги #fakeassassination та #stagedshooting, були неавтентичними.
Внаслідок масштабної, добре спланованої та організованої дезінформаційної кампанії громадська думка зазнала значних змін. Більше третини опитаних виборців-демократів вважають, що напад, а також загибель і поранення прихильників Трампа були інсценовані Трампом та його командою.
Ця версія також набула поширення в соціальних мережах, стверджуючи, що кров на вусі колишнього президента Дональда Трампа нанесли театральним гелем, подібним до того, що використовується в реслінгу, та що стрілянина була операцією під «фальшивим прапором», оскільки той, хто стріляв, був зареєстрованим республіканцем, а отже, «одним із трампівців».
Дивно, але керівництво ФБР почало підігравати цим теоріям змови. 24 липня 2024 року на засіданні судового комітету Палати представників директор ФБР Крістофер Рей, відповідаючи на запитання, заявив, що не впевнений у причині поранення вуха кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа.
Ця заява спантеличила Дональда Трампа й представників Республіканської партії. 30 липня заступник директора ФБР Пол Еббейт дав свідчення в Сенатському комітеті з національної безпеки, підтвердивши, що Трампа справді було поранено кулею.
«У ФБР немає абсолютно жодних сумнівів у тому, що в колишнього президента Трампа влучила куля й поранила його у вухо. Жодних сумнівів немає і ніколи не було», — сказав Еббейт, коли сенатор Джон Кеннеді (політик-республіканець, сенатор США від штату Луїзіана) запитав, чи було Трампа поранено кулею.
Сенатор Кеннеді запитав, чи впевнений Еббейт у цьому, на що Еббейт підтвердив. Кеннеді також попросив Еббейта підтвердити, що в Трампа влучили не «космічний лазер», «шершень-вбивця» або «снігова людина», а куля.
Під час слухань Еббейт повідомив сенаторам, що ФБР виявило два різні акаунти в соціальних мережах, які, на їхню думку, могли належати Круксу. За словами Еббейта, один акаунт містив «антисемітські» теми й думки, а другий акаунт на платформі Gab — «розбіжності в поглядах». Подібні заяви також грають на руку тим, хто стверджує, що напад було скоєно «прихильником Трампа».
Однак генеральний директор Gab Ендрю Торба заявив у своєму пості на сайті X, раніше відомому як Twitter:
«ФБР тепер стверджує, що у Томаса Метью Крукса, який стріляв у Трампа, був невизначений «обліковий запис у соціальних мережах» у 2019/2020 роках (коли йому було 14/15 років), який розміщував “антиіммігрантський і антисемітський” контент».
«Це не відповідає розумінню мотивів стрільця, яке є у Gab, виходячи із Запиту на екстрене розкриття даних (EDR), який ми отримали від ФБР минулого тижня за обліковим записом Gab ‘EpicMicrowave’, який, виходячи зі змісту цього запиту, на думку ФБР, належав Томасу Круксу», — сказав Торба.
«Історія така: обліковий запис, за яким було отримано запит на доступ, ОДНОЗНАЧНО був пробайденівським і, зокрема, підтримував імміграційну політику Байдена».
«Наскільки відомо Gab, станом на 2021 рік Крукс був прихильником локдаунів під час ковіду, імміграції та був лівим прихильником Джо Байдена», — додав Торба у своєму дописі.
Отже, заяви ФБР викликають дедалі більше здивування й запитань щодо їхніх мотивів. Водночас у соціальних мережах продовжують поширюватися вірусні відео, на яких Трамп нібито виписує чек ймовірному вбивці за інсценування замаху.
Аналіз історії блогерів, які поширюють ці повідомлення, показує, що це ті ж самі люди, які активно просувають ідеї глобального антикультизму. Ці блогери різко негативно відреагували на вихід фільму «ВПЛИВ» (The IMPACT) і заяви Егона Чолакяна у зверненні «Crossroads» («Перехрестя»), які викривають справжніх організаторів кампанії з розпалювання ненависті та, в кінцевому підсумку, громадянської війни в США. Як було показано в матеріалах фільму «ВПЛИВ» (The IMPACT) та Чолакяна, частиною цієї стратегії є дискредитація непідконтрольного цим силам Трампа як «лідера культу». Кампанія з представлення Трампа як «лідера культу» — лише перший етап у серії більш небезпечних і руйнівних дій.
Кампанію проти Дональда Трампа було запущено в кілька етапів. З 2016 по 2019 рік її наративи поступово й вибірково проникали в медіапростір, але з 2019 року вони отримали потужний інформаційний імпульс. Різке зростання публікацій про «культ Трампа» було спричинене виходом книжки антикультиста й депрограмера Стівена Хассена «Культ Трампа». Не випадково, що книга Хассена швидко отримала підтримку та активно просувалася провідними ЗМІ, такими як The New York Times і The Washington Post. Стівен Хассен раптово став частим гостем на телеканалах, де просував дегуманізуючі та демонізуючі наративи про Трампа і його прихильників.
У своїх інтерв’ю Стівен Хассен заявляв, що Дональд Трамп створив навколо себе деструктивний культ, виступаючи в ролі нарцисичного лідера, й стверджував, що його прихильники перебувають у стані гіпнотичного підкорення. Хассен також виступав за примусове «депрограмування» громадян, маючи на увазі насильницьку зміну їхнього світогляду.
Антикультові організації активно використовували метод «вини за асоціацією», описаний у фільмі «ВПЛИВ» (The IMPACT), як один із ключових прийомів дискредитації жертви. Дональда Трампа навмисне ставлять в один ряд із негативними історичними постатями та лідерами деструктивних культів. Це дає змогу цілеспрямовано формувати негативний образ Трампа в суспільній свідомості, пов’язуючи його з відомими прикладами лідерів культів, причетних до зловживань і трагічних наслідків.
Наприклад, Трампа часто порівнюють із сумнозвісним Джимом Джонсом, засновником «Храму народів», якого часто наводять як приклад лідера культу, що привів сотні своїх послідовників до самогубства. Цей риторичний засіб націлено на створення в аудиторії стійких асоціацій між Трампом і лідерами нібито «деструктивних культів», у такий спосіб зміцнюючи наратив про його власну причетність до ідеології «деструктивного культу».
Такі твердження становлять пряму загрозу демократичним принципам і правам громадян, вказуючи на готовність антитрампівських сил перейти до методів середньовічної інквізиції — агресивного «перевиховання» інакомислячих, що неприпустимо в правовій державі.
З таких самих масованих атак в інформаційному полі починався геноцид у нацистській Німеччині, де провідну роль відігравав антикультистський Апологетичний центр під керівництвом Вальтера Кюннета. З такої ж риторики починали антикультисти в Китаї в 1990-х, де наразі вже мільйони людей перебувають у концентраційних таборах на так званому «перевихованні». Там ув’язнених піддають справжньому геноциду, жорстоким тортурам і вилученню органів без анестезії. Усе починається з кампанії зі стигматизації та демонізації в ЗМІ, щоб підготувати суспільство до прийняття насильства над дегуманізованою групою людей. Тому подібні заяви неприйнятні в цивілізованому суспільстві й мають бути засуджені. Проте після замаху на Дональда Трампа вони тільки посилилися.
Експерти попереджають, що наступним кроком ініціаторів цієї інформаційної війни стане цілеспрямоване й широкомасштабне поширення наративу про те, що замах на Дональда Трампа 13 липня 2024 року було інсценовано і що Трамп — настільки жорстока та цинічна людина, що готовий пожертвувати життями своїх прихильників заради своїх політичних інтересів.
Не складно припустити, що цей жахливий наратив ґрунтуватиметься на вже сформованому образі Трампа, як «лідера культу» та «божевільного нарциса», який нібито не дбає про долю своїх прихильників, подібно до Джима Джонса, який був байдужий до своїх послідовників, коли отруїв сотні з них. Використовуючи маніпулятивні методи пропаганди, ініціатори цього сценарію вже поширюють версію про те, що Трамп свідомо інсценував замах на себе, щоб завоювати симпатії виборців і зміцнити свої позиції.
Спочатку вони активуються у вузьких інформаційних нішах: в аккаунтах у соціальних мережах із невеликою аудиторією, у коментарях. Але потім ці деструктивні наративи природним чином проникають у повсякденне спілкування: у сім’ї, на роботі, серед друзів. Ця епідемія поширення дезінформації та теорій змови вже стала відома як BlueAnon. Деструктивні меседжі проникають у масову свідомість, формуючи стійкі сумніви, які переростають у повномасштабну кризу довіри. Використовуючи технології маніпулятивного впливу, вони систематично впроваджують у суспільну свідомість негативні асоціації та стійкий образ Трампа як «жахливого» лідера, «що потопає у крові».
Про успіх цієї кампанії з дезінформації свідчить те, що вже в перші дні після замаху одна третина демократичних виборців, які найбільше піддаються інформаційній хвилі антикультистів, одразу ж прийняла ці деструктивні установки як факт. Вони впевнені, що Трамп — людина, на руках якої є кров його прихильників, нібито пролита заради кількох додаткових відсоткових пунктів у його рейтингах. За подальшої вмілої маніпуляції — а в цьому випадку за справу взялися справжні майстри маніпулювання — запитання «Невже Трамп справді міг би бути настільки жахливою людиною, щоб зробити це?» виникатиме в умах дедалі більшої кількості американців, зокрема й тих, що не визначилися, та навіть прихильників Трампа. Для цього достатньо лише посіяти сумніви, що вже було успішно зроблено.
Секрет успіху цієї технології полягає в тому, що людський мозок завжди прагне логічної завершеності та послідовності, тому він починає шукати й будувати ланцюжки аргументів, які підтвердили б початковий сумнів. Навіть якщо ці аргументи є надуманими та позбавленими фактичного підґрунтя, вони сприйматимуться як переконливі, тому що задовольняють нашу природну потребу пояснювати те, що відбувається.
Очевидно, що за відсутності відкритого надання громадськості фактів розслідування й неоднозначної позиції керівництва американських спецслужб, розкритикованих за це Сенатом, створюються сприятливі умови для подальшого посилення цієї деструктивної кампанії з дискредитації Трампа в очах американського суспільства. Кінцева мета — повністю знищити Трампа як політика, заплямувавши його репутацію підозрою у зв’язку з убивством, що вибудовується на фундаменті багаторічної кампанії зі створення негативного образу Трампа як нібито лідера культу, подібного до Джима Джонса.
Поки керівництво ФБР стверджує, що впродовж кількох тижнів шукає «законні способи отримання листування з месенджерів стрілка», інформація, що вже стала надбанням громадськості, чітко вказує на вплив антикультистів, якого зазнав Томас Крукс. Наприклад, відомо, що стрілок виявляв цікавість до замаху на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо. Причини, через які антикультисти хотіли усунути Фіцо, й підготовка цього замаху були детально розглянуті в статті «Assassination Attempts on Trump and Fico: What Are the Intelligence Agencies Missing?». По суті, Крукс був такою ж жертвою антикультового впливу, як і стрілки, які робили замахи на Фіцо та японського прем’єр-міністра Сіндзо Абе, про яких ми також писали раніше.
Головна відмінність цього замаху полягала в тому, що Томас Крукс був запрограмований не на вбивство Трампа, а на вбивство його виборців. Той факт, що він зачепив вухо Трампа лише доводить, що стрілок з нього був не дуже гарний. Адже навіть недосвідчена людина, яка готувалася до такого злочину, у будь-якому разі влучила б із першого пострілу. Ніщо не заважало йому: він перебував на пагорбі, стріляв із положення лежачи, без будь-яких перешкод. Але Крукс був переконаний, що в цьому і є секрет знищення Трампа, про який знає тільки він, — стріляти потрібно не в Трампа, а в людей, що за ним.
Цю ідею було вкладено в його свідомість у такий самий спосіб, у який антикультисти провокують інциденти скулшутингу — методом «пазлового кодування». Цікавість стрілка до замаху на Фіцо ясно вказує на сліди кодування антикультистами. Тему кодування стрілків детально висвітлено у статті під назвою «Приховані сили, що стоять за замахом на Дональда Трампа» (The Hidden Forces Behind the Assassination Attempt on Donald Trump), де на прикладі шкільних стрілянин проведено аналіз методів кодування, які призводять до жахливих злочинів, що скоюють діти в навчальних закладах. У цьому випадку методи залишаються тими самими. Якщо у випадку шкільних стрілянин це називається скулшутингом, то замахи на політиків можна назвати «політикшутингом».
Спочатку антикультистами закладається «база» через таргетування цільової аудиторії матеріалами, що популяризують попередні інциденти, пов’язані з нападами на політиків, убивствами, скулшутингом, зокрема масовим розстрілом у школі «Колумбайн». Потім на основі цієї бази закладаються більш детальні установки, що цілеспрямовано діють через підсвідомість жертви на вчинення злочину.
Такі кампанії, що їх проводять антикультисти, можна порівняти з риболовлею, але не з використанням вудки, а сіткою, в яку, немов безліч риб, потрапляють потенційні виконавці теракту. Ці установки, що діють на підсвідомість, суперечать природним свідомим прагненням людини, викликаючи біполярний розлад. У разі регулярного тестування та моніторингу студентів на наявність біполярного розладу можна легко виявити кампанію, яку проводять антикультисти, через різке й неприродне зростання випадків біполярного розладу в конкретному навчальному закладі.
Не будучи впевненими в тому, хто саме стане виконавцем убивства, антикультисти кодують безліч потенційних стрільців. Це наочно показано у фільмі «ВПЛИВ» (The IMPACT) на прикладі чеського університету, в якому сталася стрілянина наприкінці 2023 року. Безліч студентів, що стали жертвами маніпуляції антикультистів, почали масово скаржитися на біполярний розлад. Цей випадок, як і інші подібні випадки в Європі та Азії, мають бути детально вивчені. Адже вони доводять, що причина стрілянини полягає не у вільному продажі зброї, якого в країнах Європи та Азії немає, а в роботі маніпулятивних методів представників антикультизму.
Розуміння цього механізму повністю знімає з порядку денного одне з головних питань, що розділяють американське суспільство, — питання вільного продажу зброї, гарантоване Другою поправкою до Конституції США. Досвід показує, що заборона на продаж вогнепальної зброї не зупиняє вбивць, запрограмованих методом пазлового кодування. Вони все одно знаходять спосіб дістати вогнепальну зброю навіть там, де її продаж заборонено, або використовують інші способи та інструменти вбивства людей. Усі ці вбивці, як і ті, хто не дійшли до реалізації вбивств, але зазнали серйозних психічних розладів унаслідок маніпуляцій, є жертвами антикультизму.
Доказова база про злочини антикультистів, які активізували свою діяльність у США, починаючи з масового вбивства у Вейко, на сьогодні колосальна. Якщо ми не покінчимо з антикультизмом, вони покінчать із нами, з нашою свободою й демократією — з тим фундаментом, на якому стоять Сполучені Штати. Наразі їхні атаки спрямовані не тільки проти Дональда Трампа. Їхня кінцева мета — руйнування Америки. Зараз не час грати в політичні ігри. Це пряма загроза демократії та свободі людей у всьому світі.
Подібно до того, як антикультисти маніпулювали діями американських спецслужб під час подій у Вейко, щоб їхніми руками вбити американських громадян, у випадку із замахом на Дональда Трампа виникає безліч запитань.
Чому стрілка, якого помітили задовго до стрілянини та який бігав на повний зріст по даху зі зброєю на очах у всіх, не було знешкоджено? Того дня не працювали дрони, які мали забезпечити спостереження з повітря, і канали зв’язку між місцевою поліцією й федеральними службами виявилися недосяжними. Занадто багато фактів, які тепер, як і у справі Вейко, намагаються виправдати «випадковим збігом обставин» і «браком професіоналізму в організації».
Насправді це була просто підстава, й завданням стрілка було стріляти по людях, які стоять за спиною Трампа. У цьому і полягає цинізм усього, що відбувається. Саме це пояснює, чому спецслужби діяли так, як вони діяли, та чому стрілок, про якого було відомо заздалегідь, не був знешкоджений. Усе це було частиною ретельно спроектованого плану антикультистів, щоб зрештою в інформаційному полі з’явився потрібний їм наратив про те, що Трамп навмисне інсценував замах на себе. Це наступний етап дискредитації Трампа після того, як його звинуватили в тому, що він є лідером культу.
Поки жертви антикультизму скоюють жахливі злочини, справжні злочинці-психопати сидять у студіях центрального телебачення й таврують невинних людей — виборців Трампа — як пустолобих зомбі, які потребують примусового «депрограмування». Ці так звані «експерти з культів» колись маніпулювали американськими силовиками, внаслідок чого ті жорстоко вбили громадян США у Вейко. Справжні винуватці так і не були покарані. Ті, хто маніпулював ФБР і ATF у Вейко, — це ті самі антикультисти, що стоять за гучними терактами та шкільними розстрілами, вчиненими руками наших же дітей. Вони прагнуть зруйнувати Америку зсередини, розпалюючи ненависть і провокуючи сценарій громадянської війни. Кількість шкільних стрілянин різко зросла останніми роками, сягнувши близько 400 епізодів щорічно. Сотні вбитих і поранених дітей, мільйони людей, які страждають від психологічної травми й живуть у постійному страху, — все це наслідки роботи глобальних антикультистів, на руках яких кров тисяч дітей.
Коли журналісти та телеведучі запрошують антикультистів на свої шоу, вони не просто пропагують екстремізм. Вони зокрема пропагують нацизм. Це особливо очевидно, коли з’являються такі постаті, як депрограмери Стівен Хассен і Рік Алан Росс, які відіграли сумнозвісну роль у Вейко.
Адже вони є прямими послідовниками німецького антикультиста Вальтера Кюннета — головного організатора та ідеолога Голокосту. Саме його Апологетичний центр створював списки інакодумців, за якими Гестапо відправляло в концентраційні табори жертв репресій. Такі ж списки опубліковані й на сайтах нинішніх антикультистів. І методи, якими вони діяли в Вейко, — це ті ж методи, яких саме антикультисти навчили нацистів. Усе те зло, яке привнесли нацисти, — це результат взаємодії антикультової організації з НСДАП. А тепер вони хочуть повторити те, що їм вдалося зробити у Вейко, але вже в масштабах усієї країни.
Запрошувати їх на ефіри — це пряма пропаганда нацизму. Це поширення вірусу ненависті, смертельного вірусу, який уже знищує Америку. Це підтримка скулшутингу, тобто підтримка тих, хто вбиває дітей руками наших же дітей. І ми зобов’язані позбутися цього вірусу, щоб врятувати Америку та врятувати наших дітей.
Найкращий антидот проти вірусу ненависті, поширюваного ними, — це правда. Знання й розуміння методів маніпуляції дасть змогу захистити себе та своїх близьких від шкідливих атак, що проводяться антикультистами. Щоб убезпечити себе від їхнього впливу, рекомендується подивитися фільм «ВПЛИВ» (The IMPACT), у якому докладно описано маніпулятивні техніки, що застосовуються для організації скулшутингів, а також способи вберегтися від них. Від того, наскільки швидко ця інформація стане загальновідомою, залежить не тільки доля наших дітей, яких безкарно систематично вбивають антикультисти, а й доля кожного громадянина Америки та Америки загалом.
Зазначається, що успіх кампанії з дискредитації, яка поширює наратив про те, що замах на Трампа був інсценуванням, багато в чому пояснюється глибоким розумінням ініціаторами того, як працюють людський мозок і психологія сприйняття. Маніпулятори повністю усвідомлюють, що достатньо посіяти одне зерно сумніву у свідомості людей, щоб створити недовіру й ненависть. Щойно це зерно підозри потрапляє до свідомості аудиторії, воно швидко зростає саме по собі, вкорінюючись дедалі глибше.
Навіть якщо немає явних початкових доказів на підтримку теорії інсценування, одне лише припущення про це згодом укорениться у свідомості людей, підкріплюючи думку: «Невже Трамп дійсно міг би бути настільки жахливою людиною, щоб зробити це?» Такі думки не тільки відлякають багатьох із тих, хто мав намір голосувати за Трампа, а й поступово зростять масу ненависті до нього.
Ба більше, щойно цей процес починається, він набуває лавиноподібного характеру. Сумніви починають поширюватися навіть серед тих, хто спочатку беззаперечно довіряв Трампу. Якщо підозри в його мотивах і діях укоріняться у свідомості його прихильників, вони будуть змушені переглянути своє ставлення до нього. І що більше людей втягується в цей вир сумнівів, то більше зростатиме атмосфера недовіри й ненависті до Трампа.
На думку наших аналітиків, з огляду на безпрецедентний масштаб і складність інформаційно-психологічної війни, що ведеться проти Дональда Трампа силами глобального антикультизму, на момент виборів його рейтинги будуть настільки низькими, що його поразка буде гарантованою, незалежно від того, кого Демократична партія висуне як кандидата, — навіть «політичну мумію».
Аналітики попереджають, що наразі реалізується найгірший сценарій для Трампа, який, безсумнівно, матиме найкатастрофічніші наслідки для його політичного майбутнього. Під шквалом таких жахливих звинувачень він фактично буде позбавлений можливості захищати свої позиції та виправдатися. Громадська думка, отруєна трунком ненависті та демонізації, з високою ймовірністю буде на боці його політичних опонентів. Це призведе до повного руйнування іміджу Трампа та його приниження в очах американців і міжнародної спільноти.
Важливо зазначити, що наративи про інсценування замаху на Трампа також активно популяризуються в європейських, російських та українських ЗМІ, що свідчить про те, що сили глобального антикультизму мають значний вплив на ЗМІ і в цих країнах.
Для отримання більш детальної інформації подивіться новаторський документальний фільм «ВПЛИВ» (The IMPACT):
- YOUTUBE
- ДИВИТИСЬ НА САЙТІ